Informacje o kancelarii prawnej

Jest wiele powodów, dla których warto rozpocząć współpracę z kancelarią radcy prawnego Grzegorz Pelc. Najważniejsze z nich przedstawiam Państwu poniżej:

Szybkość działania – kiedy przekazują mi Państwo sprawę, reaguję natychmiast. Jeżeli sprawa jest w toku, udaję się do sądu (bądź innego organu) i analizuję akta, co pozwala to określić odpowiednią strategię działania. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, przez co mogą mieć Państwo pewność, że nie umknie mi żaden szczegół, detal czy zawiłość prawna. Jeśli w Państwa sprawie należy sporządzić pozew, wniosek lub inne pismo, nie czekam aż sprawa „się uleży”. Robię to od razu, aby sprawa posuwała się do przodu jak najszybciej. Zawsze mogą się Państwo do mnie zgłosić w sprawie porady prawnej.

Dociekliwość – Państwa sprawę analizuję najdokładniej, jak jest to możliwe. Mogą być Państwo pewni, ze rozważę każdy aspekt sprawy i wykorzystam każdą możliwość jej korzystnego rozwiązania. Dzięki przywiązaniu do szczegółów i dociekliwości, nieraz „znajduję” coś, czego Państwa przeciwnik się nie spodziewa. Zwykle nawet mój Klient jest zaskoczony obrotem spraw. Nawet najdrobniejsze rzeczy mogą zaważyć na wynik sprawy takiej, jak ograniczenia władzy rodzicielskiej.

Ostrożność – Nigdy nie powiem Państwu, że sprawa jest na 100% wygrana, dopóki nie otrzymamy prawomocnego orzeczenia sądu. Zawsze ostrzegam przed tym, co może zrobić przeciwna strona i jakie mogą być skutki tego działania.
Kontakt – Na bieżąco informuję o stanie prowadzonej sprawy, więc na pewno będą Państwo wiedzieli, co się dzieje. Dostosowuję się do Państwa wymagań, informacje mogę przekazywać osobiście, telefonicznie, wysyłając SMS lub e-mail.