Pomoc prawna dla osób fizycznych – Chorzów

Klienci indywidualni

W zakres usług Kancelarii Prawnej Grzegorza Pelca wchodzi pomoc prawna osobom fizycznym. Swoje usługi świadczę na terenie województwa śląskiego. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Chorzowa, gdzie znajduje się siedziba firmy. Moją specjalizacją jest udzielanie pomocy w sprawach w zakresie prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dochodzenie roszczeń o zachowek, podział majątku itp.) oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (m.in. prawo do emerytury w szczególnych warunkach, renty z tytułu niezdolności do pracy, wypłata zaległych wynagrodzeń i inne roszczenia wobec pracodawcy). Poza obsługą klientów indywidualnych zajmuję się także obsługą prawną firm.

Sporządzanie umów i pism procesowych – Chorzów

Jako radca prawny, w świetle obowiązujących przepisów prawa polskiego, jestem uprawniony do przygotowywania pism procesowych. Moi klienci mogą uzyskać pomoc przy pisaniu między innymi: pozwów, odpowiedzi na pozwy, apelacji, zażaleń. Ponadto, zajmuję się sporządzaniem umów, ich negocjacją oraz wydawaniem opinii. Oferuję reprezentację klientów przed sądem oraz organami administracji publicznej.

Doradztwo w zakresie nieruchomości – Chorzów

W zakres moich usług wchodzi również doradztwo w zakresie nieruchomości, windykacja należności oraz odszkodowaniami za błędy w leczeniu . Oferuję kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Udzielam porad i wsparcia w związku z zakupem i sprzedażą obiektów budowlanych. Moi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Zakres moich usług obejmuje także pomoc przy sporządzaniu dokumentów, w tym również umów dotyczących korzystania z nieruchomości.