Kancelaria prawna na Śląsku – zakres usług

Porady prawne – Chorzów

Kancelaria Grzegorz Pelc świadczy porady prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego oraz prawa spadkowego. Siedziba firmy znajduje się w Chorzowie, w województwie śląskim. Głównym filarem działalności kancelarii jest udzielanie pomocy przedsiębiorcom ale również zajmuję sie sprawami związnymi z windykacją należności oraz odszkodowaniami za błędy w leczeniu. Tym, co wyróżnia Kancelarię Grzegorz Pelc na tle innych jest kompleksowe działanie. Jako jedna z niewielu kancelarii na terenie województwa śląskiego zapewnia obsługę prawną firmom łącząc porady prawne z doradztwem podatkowym. Możliwość uzyskania pomocy w jednym miejscu to niezwykłe ułatwienie oraz oszczędność czasu. W zakresie obsługi klientów indywidualnych udzielamy pomocy w sprawach związanych z podziałem majątku i spadkami, pracą i ubezpieczeniami społecznymi. Pomagamy w roszczeniach związanych z nieruchomościami. Wszyscy klienci mogą liczyć na bieżące wsparcie oraz pomoc w osiągnięciu założonych celów.
Oferta skierowana jest do osób z województwa śląskiego – głównie mieszkańców Chorzowa, obok Katowic, gdzie usytuowane jest biuro kancelarii.
Kancelaria podejmuje się rozwiązywania pojedynczych problemów, jak i stałej obsługi prawnej. W celu ułatwienia poznania szczegółów oferty świadczone usługi zostały podzielone na poszczególne zakładki, z wyróżnieniem podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.